ITES spol. s.r.o. - O firmě
QMS EMS QMS Hospodářská komora

O firmě

ITES spol. s r.o. byla založena jako firma s ryze českou kapitálovou základnou zápisem do obchodního rejstříku dne 1.4.1993 a předmětem její činnosti se staly služby v oblasti dodávek a montáže profesí Vytápění, Elektroinstalace, Plynoinstalace a obchodní činnost. Jedním z významných společníků společnosti je též město Stochov.

Její dvacetiletá činnost se postupně rozšiřovala do celé oblasti Technického zařízení budov (TZB). Dnes je naše podnikání zaměřeno na komplexní činnost v oblasti TZB počínaje zajištěním projektové dokumentace či energetického auditu přes vlastní realizace dodávek a prací a konče komplexním zajištěn služeb správy a údržby budov. V roce 1994 byla zahájena naše činnost v oblasti výroby a distribuce tepla, a to převzetím tepelného hospodářství města Stochov do naší správy. Od tohoto roku byla pozornost firmy zaměřena na další rozvoj provozu energetického hospodářství komunální sféry, státní správy a soukromých subjektů. Od roku 1997 byla zahájena další činnost, a to financování námi navržených projektů metodami energetického kontraktingu (EC) a následně Energy Performance Contracting (EPC). Společnost je organizačně rozčleněna na dvě divize a dva úseky. Viz Organizační schéma.

Od roku 2001 byla činnost společnosti orientována na komplexní uspokojování potřeb klienta, a to přes energetické poradenství, studie, projektové dokumentace, realizaci, servis a provoz energetických zařízení.

Základním cílem společnosti je maximální uspokojení potřeb zákazníka dodávkou a provedením kvalitních a komplexních služeb. Činnost společnosti je podložena certifikátem ISO 9001:2001. Od roku 2004 má naše společnost registrovanou ochranou známku. Společnost ITES spol. s r.o. věnuje velkou pozornost vzdělávání pracujících, zaměstnanci naší firmy jsou na vysoké technické úrovni a jsou schopni řešit i náročné úkoly ve svém oboru.

Nemalou pozorností je věnování finančních prostředků a sponzorských darů v našem regionu. Zejména můžeme jmenovat zdravotnictví, sport, kulturu a školství.

Základní činnost firmy Ites spol. s.r.o.

Výroční zprávy

Výroční zprávy firmy a další zveřejňované dokumenty jsou k dispozici na webu Obchodního rejstříku.

Firma ITES spol. s r.o. je sponzorem:

Dceřiné společnosti:

Engen s.r.o.

Prvního pluku 17/320, Praha 8 – Karlín
IČ: 283 73 057

Předmět činnosti:

Kontakty:

Tel.: 222 316 615
Mail: engen@engen.cz
www: www.engen.cz.

Odkaz na Obchodní rejstřík.


Termoprojekt Kladno, s.r.o.

Petra Bezruče 1556, Kladno 272 01
IČ: 256 07 987

Předmět činnosti:

Odkaz na Obchodní rejstřík.